Denk mee over nieuw hotel
Op vrijdagochtend 31 oktober kunt u meer te weten komen over het nieuwe hotel op het Badhuisplein. En meedenken in de plannen hiervoor. Projectontwikkelaar 3GT B.V. nodigt inwoners, ondernemers en andere belangstellenden uit in de Haven van Zandvoort.
Architect Bjarne Mastenbroek van bureau SeARCH presenteert het ontwerp en er is ruimte voor vragen, suggesties en feedback.
U bent van harte welkom
- Datum: vrijdag 31 oktober 2025
- Tijd: 10.00 – 12.00 uur
- Locatie: De Haven van Zandvoort, Strandafgang Paulus Loot 9
Wilt u erbij zijn? Meld u dan aan via info@3gt.nl. Bij veel aanmeldingen kan een extra bijeenkomst worden gepland. Kunt u niet aanwezig zijn? Vraag dan via hetzelfde e-mailadres een informatiesheet aan, die na afloop van de bijeenkomst beschikbaar wordt gesteld. Ook kunt u uw reactie per e-mail insturen.
Deze bijeenkomst is onderdeel van de participatieprocedure zoals vastgelegd in de Omgevingswet. Uw inbreng helpt om het hotelplan beter af te stemmen op de omgeving en de wensen van bewoners en ondernemers.
Een hotel als hart van het vernieuwde plein
Het hotel wordt een levendige plek met een transparante lobby, grand café, restaurant, subtropische binnentuin, wellness, zwembad en bibliotheek. Het ontwerp sluit aan bij de karakteristieke sfeer van Zandvoort: open, gastvrij en met respect voor het vrije zicht op zee.
“We willen een hotel realiseren dat niet alleen toeristen aantrekt, maar ook een fijne plek biedt voor inwoners en ondernemers,” aldus Frans van Zandvoort, projectontwikkelaar bij 3GT B.V.
Onderdeel van het Stedenbouwkundig Plan
De hotelontwikkeling is onderdeel van het Stedenbouwkundig Plan, dat in februari 2025 door de gemeenteraad is vastgesteld. Het plan werkt toe naar een aantrekkelijk plein met ruimte voor horeca, winkels, woningen en groen. De gemeente herontwikkelt het noordelijke deel van het plein, inclusief het voormalige Holland Casino, terwijl 3GT B.V. eigenaar is van het zuidelijke deel waar het hotel komt.
“Het Badhuisplein wordt een fijne ontmoetingsplek"
“Het Badhuisplein wordt een fijne ontmoetingsplek, met ruimte voor evenementen en een sterke verbinding tussen het centrum en het strand,” aldus wethouder Jan-Jaap de Kloet.
Meer informatie
Meer informatie over het stedenbouwkundig plan vindt u op de projectpagina van het Badhuisplein.